Mitra Yayınları
Minik Kalplere Özel

Minik Kalplere Özel

Barkod : 9786055752521
Eser Adı : Minik Kalplere Özel
Alt Başlık : -
Türü : Yemek Kitabı
Yazar : İlknur Tucu Özbalık
Son Okuma : -
Yayına Hazırlayan : -
Kapak Tasarım : -
Baskı : Renkli
Kâğıt Kalitesi : Parlak Kuşe
Sayfa Sayısı : 144
Ebat : 22 x 22 cm
Baskı Yılı : 2013
Fiyatı : 18,52 TL

Bir annenin tecrübeleriyle ve sıcaklığıyla bizzat deneyerek böyle bir çalışma yapması takdire değer. Umarım bu kitap anne adaylarına ve taze annelere çok yardımcı olacaktır. ilknur Hanım'ı bu çalışmasından dolayı kutluyorum. Dr.M.Ender Saraç

İlknur'un tarifleri iştahsız çocuklara özellikle sebzeyi ve geleneksel yemeklerimizi sevdirmek açısından çok güzel bir çalışma olmuş. Sağlıklı bir birey yetiştirmek için çocukları fast food tarzı yiyeceklerden uzak tutup, dengeli beslenmeyi öğretmek gerekir. Çok sevgiler.

Sevil Taner
Bebeğim ve Biz Genel Yayın Yönetmeni

Bilinçli ve sağlıklı beslenmenin önemi günümüz koşullarında giderek artarken, özellikle de çocuklarımızın neyle-nasıl beslendiğine büyük özen göstermemiz gerekiyor. Hem de anne karnından itibaren! İşte bu noktada, hem bir anne, hem de bir yemek yayıncısı olarak konu hakkındaki her türlü çabayı destekliyorum. Sevgili arkadaşım İlknur'un, dünya tatlısı oğluyla birlikte mutfağa girip ortaya çıkardığı yemeklerden oluşan bu kitap, minik kalpler ve anneleri için pratik ve sağlıklı bir rehber niteliğinde. Sebze-meyveden bakliyata, proteinden karbonhidrata, çocuk beslenmesi için gerekli tüm unsurları barındıran sağlıklı ve leziz yemek tariflerini, İlknur'un kendi objektifinden en sevimli halleriyle bu kitapta bulabilirsiniz.

Esra Düzdağ Sofra Dergisi Genel Yayın Yönetmeni


Mitra Yayınları Facebook Mitra Yayınları Twitter Mitra Yayınları Instagram