Mitra Yayınları
Ay Işığında Pati İzleri

Ay Işığında Pati İzleri

Barkod : 9786056585678
Eser Adı : Ay Işığında Pati İzleri
Alt Başlık : -
Türü : Edebiyat
Yazar : Denis O’Connor
Son Okuma : Hasan Uygun
Yayına Hazırlayan : -
Çevirmen : Özgür Umut Hoşafçı
Kapak Tasarım : -
Baskı : Tek Renk
Kâğıt Kalitesi : 2. Hamur 70gr
Sayfa Sayısı : 176
Ebat : 13,5 x19,5 cm
Baskı Yılı : 2016
Fiyatı : 12 TL

Toby Jug adlı çok güzel bir kedinin hikâyesi bu… Denis O'Connor bir kar fırtınası sırasında ölmesi kesin olan üç haftalık bir kediyi kurtardığında, bu küçük yaratığın hayatını nasıl sonsuza dek değiştireceğini bilmiyordu. Her şeye karşın bu kedi yavrusu –adını Toby Jug koyacaktı daha sonra– hayatta kaldı ve kurtarıcısıyla çok güçlü bir bağ kurdu.

Bir adam ve Maine Coon cinsi kedinin maceraları, Baykuş Kulübesi’nin arılar tarafından istila edilmesinden, kaybolan domatesler vakasına dek uzanır. Bununla birlikte, Cheviot Hills’e at sırtında bir yaz kampı yapmaya karar verdiklerinde hem Denis hem de Toby Jug için yepyeni bir dünyanın kapıları açılacaktır.

“Gerçekten, büyüleyici.” The Daily Mail (UK)

“Tüm kedi severlerin kütüphanesinde klasik olmaya aday bir kitap.” catwisdom101.com, Ay Işığında Pati İzleri tanıtım metninden.

“Dokunaklı... Büyük ve küçük tüm canlıların hayranı, herkesi tatmin edecek. Her kedi severin okuma listesinde olmalı.” Margaret & Michael Korda, Cat People (Kedi İnsanlar) kitabının yazarları.

“Kedi severler, emin olun bu çok etkileyici bir hikâye. Ben okudum, biliyorum.” Sheila Roberts, The Nine Lives of Christmas kitabının yazarı.


Mitra Yayınları Facebook Mitra Yayınları Twitter Mitra Yayınları Instagram